Grupa Teatralna

GRUPA TEATRALNA WITKI

 

Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy grupą, która łączy ludzi o mniej lub bardziej profesjonalnym talencie aktorskim, ale z ogromnym serduchem do sztuki teatralnej, co przekłada się na nasze zaangażowanie i kreatywność w pracę nad wystawianymi inscenizacjami.
 
Co robimy?

  • Przygotowujemy czasem krótsze (czasem dłuższe), czasem autorskie (czasem nie), sztuki na różne okazje i uroczystości tratwowe, diecezjalne czy uczelniane.
  • Na próbach i w naszej pracy, w szacunku wobec całej sztuki teatru, zwracamy uwagę na to, by to, co robimy niosło konkretne wartościowe przesłanie dla widza i aby ubogacało także nas, jako odtwórców kreujących postacie, w których odnajdujemy siebie lub wręcz przeciwnie.
  • Rozmawiamy przy kawie i ciastku, jeździmy do teatru, do opery, na wyjazdy integracyjno-szkoleniowe do Wierchomli Wielkiej i wszelkie inne wydarzenia wpływające na naszą artystyczną wrażliwość.

 

Nasze spotkania to wspaniała okazja do odnalezienia w sposobie talentu aktorskiego, ale i wrażliwości, której uczymy się nawzajem, w atmosferze otwartości, współpracy i dobrej zabawy.

 
Życie jest za krótkie, żeby ukrywać swój talent aktorski!

 

Bądź odważny! Przyjdź na spotkania Grupy Teatralnej!

Komentarze: