„TOD”  TRATWOWE OG??OSZENIA DUSZPASTERSKIE  14 października 2018

„TOD” TRATWOWE OG??OSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 października 2018

Autor: seeker » 16 października 2018, 08:05 » Ogłoszenia duszpasterskie
  1. XXVIII Niedziela ZWYK??A

Dzisiejsza niedziela, to Niedziela Papieska. Po raz kolejny uświadamiamy sobie jak wielkim darem dla kościoła był Ojciec św. Jan Paweł II.

 

Przed nami 3 tydzień października, miesiąca różańcowego. Zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy codziennie o 18:30. Podczas nabożeństwa wsłuchujemy się w rozważania o. Augustyna Palanowskiego nt poszczególnych tajemnic różańca. Już za tydzień nasi przedstawiciele modlić się będą w miejscu narodzin Jezusa – Betlejem, prośmy o owoce tej pielgrzymki dla całej Wspólnoty DA „TRATWA”.

 

  1. W najbliższym tygodniu ponadto zapraszamy:

     

    PONIEDZIA??EK 15.10 – o godz. 17:00 rozpoczyna się kolejna kolacja Kursu Alpha dla Młodzieży, a o 19:00 rozpocznie się 2. Kolacja kursu ALPHA dla studentów i młodzieży pracującej.

Przypominamy, że w tym dniu Msze św. są o 18:00 (dla tzw. Ekipy Alpha) oraz 19:00, po której będzie wystawiany Najświętszy Sakrament i do 21:30 będziemy modlić się w intencji Kursów ALPHA

 

WTOREK 16.10 – próba Chóru Gos.pl oraz po Mszy spotkanie formacyjne SNE dla grup roku 1 oraz 2.

 

ŚRODA 17.10 – serdecznie zapraszamy na próbę scholii liturgicznej, która przygotowuje śpiewy na TYDZIE?? JUBLIEUSZOWY DA. Na próbę zapraszamy dotychczasowych uczestników scholii, ale także osoby, które chciałyby w naszej wspólnocie podjąć taką posługę. Bardzo nam zależy na pięknym przygotowaniu śpiewów w naszej wspólnocie.

 

CZWARTEK 18.10 – po Eucharystii spotkanie Grupy Maryjnej.

 

PIĄTEK 19.10 Zapraszamy na Eucharystie i modlitwę ku bł. Karoliny. W piątki o godz. 17:30 odbywają się także spotkania techniczne Kursu Alpha.

 

Przygotowujemy się do OBCHODÓW JUBIELUSZU TRATWY, na który zostali zaproszeni także przedstawiciele innych duszpasterstw. Na naszych zakładek jest program jubileuszu, dziś chcielibyśmy zareklamować I Charytatywny Maraton Pływacki. ???

 

Trwają zapisy na składy drużyn do piłki nożnej i siatkowej, które będą reprezentowały naszą Wspólnotę na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w tym roku we Wrocławiu.

 

Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tace, które będziemy przeznaczać na kolejny prace remontowe przy naszym Kościele.

 

Zapraszamy na modlitwę UWIELBIENIA ???

Autor: seeker » 16 października 2018, 08:05 » Ogłoszenia duszpasterskie
Tagi: ,

Komentarze: