TOD 28 stycznia – 4 lutego 2018

TOD 28 stycznia – 4 lutego 2018

Autor: seeker » 29 stycznia 2018, 22:31 » Ogłoszenia duszpasterskie

1. IV Niedziela Zwykła
Przed nami ostatni tydzień, podczas którego w tradycji polskiej śpiewa się jeszcze kolędy… Dziękujemy za to dzisiejsze kolędowanie z chórem Gos.pl. Dla chóru jest to także zamknięcie tegorocznego sezonu kolędowego.

 

2. W najbliższym tygodniu zapraszamy:

 

✓ PONIEDZIA??EK, 29 stycznia – na Msze zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników Kursów Alpha, którzy pragnęliby włączyć się w organizację kolejnej 15. Edycji. Kurs ten planujemy rozpocząć w drugim semestrze tj. 12 marca, a jego nowymi koordynatorami są Angelina Wójtowicz i Paweł Wąsik. Już wkrótce będziemy informowali o możliwościach zapisu…

 

✓ WTOREK, 30 stycznia – wtorek, Eucharystia ku czci św. JÓZEFA w intencjach ze skarbonki naszego patrona. Próba Chóru Gsop.pl, po Eucharystii posługa modlitwą wstawienniczą

 

✓ ŚRODA, 31 stycznia – przed Mszą św., o 17:00 próba naszej Scholii Tratwowej, a po Eucharystii spotkanie Grupy Teatralnej „WITKI”.

 

✓ CZWARTEK, 1 lutego – spotkania formacyjne Wspólnoty METANOIA (godz. 17), a po Mszy św. spotkanie Grupy Maryjnej. Grupie dziękujemy za tegoroczny wystrój świąteczny

 

✓ PIATEK, 2 lutego
(I piątek) Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. i poświecenie Świec gromnicznych o godz. 8:30 oraz 19:00. Po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zakończenie o godz. 6:00 rano w sobotę Mszą święta ku czci Niepokalanego Serca NMP. Serdecznie zapraszamy.

 

3. Przypominamy, że przerwa feryjna rozpocznie się na TRATWIE od przyszłej niedzieli (04.02) i potrwa do 25 lutego. Planujemy także przeprowadzanie prac remontowych w salach TRATWOWOYCH. Gdyby któraś z grup chciała mieć w tym terminie jakieś swoje specjalne spotkanie, proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

 

4. W lutym, w okresie feryjnym jest możliwość wypoczynku w DOMU KAROLNA w dniach 5-7 lub 19-21 wolne trzydniówki.

 

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary na tace, które przeznaczamy na pokrycie kosztów remontowych Kościoła.

 

6. Przypominamy i zapraszam zaraz po Eucharystii na spotkanie dla osób związanych z PROJEKTEM RÓŻA. Projekt ten koordynują Angelina Wójtowicz i Daniel Sarad.

Autor: seeker » 29 stycznia 2018, 22:31 » Ogłoszenia duszpasterskie
Tagi:

Komentarze: