TOD 21 – 28 stycznia 2018

TOD 21 – 28 stycznia 2018

Autor: seeker » 23 stycznia 2018, 23:00 » Ogłoszenia duszpasterskie

TRATWOWE OG??OSZENIA DUSZPASTERSKIE
21 – 28 stycznia 2018

 

1. III Niedziela Zwykła ????
Dla Kościoła obrządku rzymskokatolickiego III Niedziela Zwykła, a dla greckokatolickiego Niedziela Chrztu pańskiego – Święto Jordanu. W dniu dzisiejszym o 14.30 zainicjowała swoje nabożeństwa właśnie ta wspólnota… Przeżywając tydzień ekumeniczny modlimy się za wszystkie Wspólnoty, nie tylko katolickie, ale również inne o właściwie rozumienie ducha ekumenicznego dla nas wszystkich.

 

2. W najbliższym tygodniu zapraszamy na spotkania ????

 

PONIEDZIA??EK, 22 stycznia – na Msze zapraszamy wszystkich uczestników ostatniej edycji Kursu Alpha, po Eucharystii 2. Spotkanie dotyczące tzw. kontekstu katolickiego – temat sakramenty święte. Z radością pragniemy poinformować, że kolejna – 15. Edycja Kursu Alpha rozpocznie się 12 marca. Szczegóły nt. zapisów już wkrótce na stronach www.datratwa.pl

 

WTOREK, 23 stycznia – wtorek, próba Chóru Gsop.pl, posługa modlitwą wstawienniczą.

 

ŚRODA, 24 stycznia – przed Mszą św., o 17:00 próba naszej tratwowej scholii, a po Eucharystii spotkanie grupy Teatralnej oraz spotkanie formacyjne SNE.2.

 

CZWARTEK, 25 stycznia – spotkania formacyjne Wspólnoty METANOIA (godz. 17), a po Mszy św. O spotkanie RCS.

 

PIATEK, 26 stycznia – w godzinach popołudniowych zapraszamy na zajęcia sportowe na Hali PWSZ, a po Eucharystii doroczne spotkanie Liderów DA „TRATWA” (członków Stowarzyszenia) podczas którego zostaną oni powołani i posłani do nowych posług na rzecz naszej Wspólnoty w roku 2018.

 

3. Przypominamy, że przerwa feryjna planowana jest u nas w dniach od 12 do 25 lutego. Planujemy także przeprowadzanie remontów w salach TRATWY, dlatego wydaje się wskazane że spotkań już nie będzie od 5 lutego. (ferie 3 tygodniowe). ❄️????

 

4. W lutym, w okresie feryjnym jest możliwość wypoczynku w DOMU KAROLNA w dniach 5-7 lub 19-21 wolne trzydniówki. ????

 

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary na tace, które przeznaczamy na pokrycie kosztów remontowych Kościoła.????

 

6. W przyszłym tygodniu, w niedzielę (28 stycznia) podczas Eucharystii o 19:00 będziemy modlić się wraz z osobami uczestniczącymi w PROJEKCIE RÓŻA „o dobrego męża i dobrą żonę”. W tym dniu zakończymy także czas kolędowania wraz z naszym chórem Gos.pl

Autor: seeker » 23 stycznia 2018, 23:00 » Ogłoszenia duszpasterskie
Tagi:

Komentarze: